Junior Design Engineer with German, Lublin

Endego to przede wszystkim ludzie

W Endego jesteśmy dumni z tworzenia kompleksowych rozwiązań inżynierskich, które wyznaczają standardy w branży. Nasza specjalizacja obejmuje sektory: motoryzacyjny, kolejowy, rolniczy, pojazdów ciężkich, pojazdów użytkowych (jak autobusy), oraz dodatkowo sektory: medyczny czy AGD. Jako firma z polskimi korzeniami, mamy siedem oddziałów w Polsce, z główną siedzibą w Krakowie; a także biuro w Monachium i Rumunii.

Nasza kultura organizacyjna opiera się na otwartości i budowaniu partnerskich relacji. Wierzymy, że sukces osiąga się przez współpracę i komunikację, co odzwierciedla się w naszym codziennym działaniu. Z dumą możemy powiedzieć, że Endego to miejsce, gdzie na pierwszym planie są ludzie.

Nasza załoga to obecnie 300 wykwalifikowanych specjalistów, zarówno inżynierów i inżynierek, jak i ekspertów i ekspertek w innych dziedzinach. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, a nasz zespół stale się powiększa.

Dołącz do nas!

Jeśli pasjonuje Cię praca w międzynarodowym środowisku, pragniesz rozwijać swoje umiejętności i dołączyć do zespołu, który realnie wpływa na rozwój nowoczesnych technologii, to Endego jest miejscem dla Ciebie!

Zostań częścią Endego i kształtuj z nami przyszłość inżynierii!

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie dokumentacji 3D i rysunków 2D zgodnie z projektem
  • Tworzenie elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego
  • Wsparcie zespołu konstruktorów w bieżących pracach projektowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe na Wydziale Mechanicznym lub pokrewnym
  • Dyspozycyjność min. 20h/tyg
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość programu CATIA V5 lub NX poparta wiedzą praktyczną przy wykonywaniu projektów własnych
  • Wiedza z zakresu budowy pojazdów
  • Chęć do nauki

Oferujemy

  • Udział w zróżnicowanych krajowych i międzynarodowych projektach
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna Opieka Medyczna (Medicover)
  • Karta Medicover Sport
  • Wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego
  • Udział w programie poleceń pracowniczych
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Przyjazna atmosfera pracy
ID: 133 job_post.published_on: 28/06/2024
announcement.apply